Algab terve kuu kestev suur mäng. Ja suur mäng toob endaga kaasa ka päris suured auhinnad – päris kaalukad. Jagamisele läheb KILO KÜPSISEID ning KILO KOMME. Ning see ei ole veel kõik: mõlema auhinnaga paneme kaasa kaks roosat kruusi ning 2 x 100g võitjale meelepärast teed või 250g meelepärast kohvi.

Kuidas auhinda võita? Selleks ei pea läbi lukuaugu pugema. Kilo küpsiste eest võitlemiseks tuleb Facebookis jagada mängu bännerit ning kommentaaridesse kirjutada aus ülestunnistus, mida kilo küpsistega peale hakkate ning millise tee või kohviga teePOOD.eu valikust selle häbi või uhkustunde alla loputate :).

Kilo Kalevi kirju koera komme loosime välja aga kõigi nende vahel kes on sooritanud novembri kuu jooksul ostu teePOOD.eu lehelt (1.11.2015 – 30.11.2015) – seega ei midagi keerulist. Iga 5€ osaleb loosimises ühe häälega (postikulu välja arvatud). See tähendab, et 10€ tellimus saab loosimisse 2 häält ning 15€ tellimus kolm häält jne.

Auhinnad loosime välja 3.12.2015 ning tulemustest anname teada nii teePOOD.eu Facebooki lehel, kui käesoleval lehel.

Kommide võitjaga võtame ühendust e-posti teel, Facebooki võitja peab aga auhinna kättesaamiseks meiega ise ühendust võtma.

 

NB! Kommide loosis osalevad vaid need tellimused, mille eest on tasutud (teistest pankadest võivad laekumised toimuda ka veel 01.12 jooksul).

Teepood OÜ (kes on käesoleva mängu läbiviija) võib reegleid ettehoiatamata muuta. Auhinda ei väljastata rahas. Kui võitja ei ole viie päeva jooksul Teepood OÜ-ga ühendusse astunud, siis kaotab ta õiguse auhinnale ning auhind jääb välja andmata.