3. sünnipäev

Taas on kätte jõudnud Teepoe sünnipäev. 17.01.2013 avasime oma virtuaalsed uksed kõigile huvilistele. Tänu teile, kallid sõbrad, oleme need kolm aastat kenasti vastu pidanud. Ilma teieta poleks ka meid. On tore, et meil on tekkinud juba päris palju sõpru, kes tulevad ikka ja jälle tagasi. Aitäh Teile!

Aga mis sünnipäev see on kui kingitusi ei ole? Kolmeaastased lapsed käivad juba lasteaias ning seal on kombeks sünnipäevalapsele sünnipäevakaart joonistada. Sel korral ootamegi teie joonistusi või fotosid – midagi, mis seostub meiega või teega või… laske fantaasial lennata.

Paberil joonistused võite fotokaameraga üles pildistada ja niimoodi meile saata või siis eriti uhkelt kirja teel meieni toimetada. Digipildid saatke info@teepood.eu, tigupostiga aadressil Teepood OÜ, Pähna 11-5, Õssu küla, Ülenurme vald, 61713 Tartumaa (NB! Ära unusta kirjaga kaasa panna ka oma meiliaadressi – sinna saadame sooduskupongi).

Kõigile, kes saadavad oma joonistuse või foto meile jaanuari jooksul, kingime omaltpoolt 25% allahindlust kogu valikust (kehtib alates 25.01.2016 kuni 29.02.2016). Sooduskupongid saadame iga nädala lõpus nädala jooksul kaardi saatnutele. Vastlapäevaks valime välja kolm meile enim meeldinud pilti ning kingime autoritele 20€ kinkekaardi. Kõik saadetud pildid paneme üles teepood.eu Facebooki lehele ning teeme galerii ka kodulehele.

Kes aga kaarti saata ei taha võib nautida terve nädala (17.01.2016 – 24.01.2016) kestvat allahindlust, kus hinnad on vähemalt 10% soodsamad. Vaata pakkumisi siit.

 

Palju õnne meile ja teile!

 

NB! Valisime välja meile kõige enam meeldinud kaardid. 20-eurosed kinkekaardid said omale Petra, Stiina ja Aita. Palju õnne teile!

 
Võtame võitjatega ise ühendust.

 

Täname Sind, Erika!
Täname Sind, Erika!
Täname Sind, Kristina!
Täname Sind, Kristina!
Täname Sind, Aita!
Täname Sind, Aita!
Täname Sind, Marve!
Täname Sind, Marve!
Täname Sind, Petra!
Täname Sind, Petra!
Aitäh Sulle, Stiina!
Aitäh Sulle, Stiina!