1. Tellimine

Kui olete leidnud omale sobiva toote, siis valige kogus ning vajutage “Lisa korvi”.

2. Transport ja maksmine

Kui olete soovitud tooted korvi lisanud vajutage lehe paremas servas ostukorvi nupule. Kontrollige kas ostukorvis on õiged tooted ja kogused ning vajutage nupule “Mine maksma”. Kassas täitke väljad ning valige sobilik postitusmeetod.

Pakume klientidele mitut erinevat postitamisvõimalust: DPD pakiautomaadid, Omniva pakiautomaadid, Itella SmartPOST pakiautomaadid, pakk postkontorisse ning DPD kullerpakki.

DPD, Omniva ja Itella SmartPOST pakiautomaadid asuvad käidavates kohtades üle Eesti – DPD ja Omniva automaatidele pääseb ligi 24h ööpäevas, Itella SmartPOST automaatidele pääseb ligi vastavalt senikaua kuni on avatud keskus milles nad asuvad. Omniva pakile peab postiasutusse ise järele minema. DPD kuller toob paki koju kätte.

Tasumiseks on 2 võimalust – pangalingi kaudu või ülekandega

Pangalingiga tasumiseks tehke vastav valik ning seejärel saate valida omale sobiva panga kust tasuda soovite.

Kui soovite tasuda arvega, siis tehke valik Tasun pangaülekandega. Pärast tellimuse esitamist saadetakse teile 2 tööpäeva jookul arve.

Kui maksemeetod on valitud tutvuge ostutingimustega ja kui nõustute nendega, siis tehke linnuke vastavasse kasti ning vajutage “Esita tellimus”.

Kui valisite pangalingiga makse, suunatakse Teid vastavasse panka. NB! pärast makse tegemist vajutage kindlasti nupule “Tagasi kaupmehe juurde”!

Kui valisite pangaülekandega makse, kuvatakse teile tellimuse kokkuvõte

Juhul, kui olete esitanud tellimuse, kuid ei ole selle eest 3 tööpäeva jooksul tasunud, tühistame selle.