1. Tellimine

Kui olete leidnud omale sobiva toote, siis valige paki suurus ja kogus ning vajutage “Lisa korvi”.

2. Transport ja maksmine

Kui olete soovitud tooted korvi lisanud vajutage lehe paremas servas ostukorvi nupule. Kontrollige kas ostukorvis on õiged tooted ja kogused ning vajutage nupule “Kassasse”. Kassas täitke väljad ning valige rippmenüüst sobilik postitusmeetod.

Pakume klientidele mitut erinevat postitamisvõimalust: Omniva pakiautomaadid, SmartPOST pakiautomaadid, pakk postkontorisse, DPD kullerpakki ning teePOOD.eu kuller.

Omniva ja SmartPOST pakiautomaadid asuvad käidavates kohtades üle Eesti – Omniva automaatidele pääseb ligi 24h ööpäevas, SmartPOST automaatidele pääseb ligi vastavalt senikaua kuni on avatud keskus milles nad asuvad. Omniva pakile peab postiasutusse ise järele minema. Omniva kuller toob paki koju kätte.

DPD kuller toob paki koju kätte üle terve Eesti.

Tartu ja Tartu lähiümbruse piires on võimalik kasutada ka teePOOD.eu kullerteenust. Juhul, kui asute Tartu linnas või Tartu lähiümbruses, siis saate postitamise meetodite hulgast valida omale “teePOOD.eu kuller” (vajalik postiindeksi sisestamine).

Kui tellite rohkem kui 36€ eest, on postitamine Teile valitud pakiautomaatidesse tasuta.

Tutvuge ostutingimustega ja kui nõustute nendega, siis tehke linnuke vastavasse kasti ning vajutage “Esita tellimus”.

Teile kuvatakse tellimuse kokkuvõte ning pangarekvisiidid. Tehke ülekanne nende andmetega, mis Teile tellimuse kokkuvõttes kuvatakse.

Juhul, kui olete esitanud tellimuse, kuid ei ole selle eest 3 tööpäeva jooksul tasunud, tühistame selle.