1. Tellimine

Kui olete leidnud omale sobiva toote, siis valige paki suurus ja kogus ning vajutage “Lisa korvi”.

2. Transport ja maksmine

Kui olete soovitud tooted korvi lisanud vajutage lehe paremas servas ostukorvi nupule. Kontrollige kas ostukorvis on õiged tooted ja kogused ning vajutage nupule “Kassasse”. Kassas täitke väljad ning valige rippmenüüst sobilik postitusmeetod.

Pakume klientidele nelja erinevat postitamisvõimalust: Omniva pakiautomaadid, pakk postkontorisse ja kullerpakk ning teePOOD.eu kuller.

Omniva pakile peab postiasutusse ise järele minema. Omniva kuller toob paki koju kätte. Omniva pakiautomaadid asuvad käidavates kohtades üle Eesti – automaatidele pääseb ligi 24h ööpäevas.

Tartu ja Tartu lähiümbruse piires on võimalik kasutada ka teePOOD.eu kullerteenust. Juhul, kui asute Tartu linnas või Tartu lähiümbruses (Haaslava vallas: Aardla, Aardlapalu, Haaslava, KurepaluLuunja vallas: Kabina, Kakumetsa, Lohkva, Põvvatu, Rõõmu, VeibriTartu vallas: Kõrveküla, Maramaa, Tila, VahiTähtvere vallas: Haage, Ilmatsalu, Kandiküla, Märja, Pihva, Rahinge, Rõhu, Tähtvere, Tüki, VorbuseÜlenurme vallas: Külitse, Laane, Lemmatsi, Lepiku, Räni, Reola, Soinaste, Tõrvandi, Uhti, Õssu, Ülenurme), siis saate postitamise meetodite hulgast valida omale “teePOOD.eu kuller” (vajalik postiindeksi sisestamine).

Kui tellite rohkem kui 30€ eest, on postitamine Teile tasuta.

Seejärel valige kuidas soovite tellimuse eest tasuda.

Maksmiseks pakume välja kaks varianti. Esimese variandina on võimalus maksta pangaülekandega – pärast tellimuse kinnitamist tuleb teha ülekanne. Teise variandina on võimalus maksta sularahas, kuid seda ainult juhul, kui valite postitamismeetodiks teePOOD.eu kulleri.

Tutvuge ostutingimustega ja kui nõustute nendega, siis tehke linnuke vastavasse kasti ning vajutage “Esita tellimus”.

Teile kuvatakse tellimuse kokkuvõte ning pangarekvisiidid. Tehke ülekanne nende andmetega, mis Teile tellimuse kokkuvõttes kuvatakse. Paberarve paneme tellimusega kaasa.

Juhul, kui olete esitanud tellimuse, kuid ei ole selle eest 3 tööpäeva jooksul tasunud, tühistame selle.